بیوگرافی جواد فروغی به روایت فیلم

شاهکار ها, قاریان ایرانی, کلیپ های جالب

بیوگرافی جوادفروغی به روایت فیلم

جواد فروغی نابغه قرآنی دهه ۶۰ حالا مدرک دکترای خود را گرفته وبه ۳ زبان زنده دنیا مسلط است و راه خود را در تفسیر قرآن کریم  یافته است
اکنون بایدبه او گفت مبلغ بین المللی ، کسی که در سرتاسر دنیا با حضور در کنفرانس های بین المللی مختلف قرآن کریم را به جهانیان عرضه میکند ،راه جواد فروغی مسیری است که پیمودن آن به نوجوانان مسلمان بسیار تاکید میشود

نام : جواد
نام خانوادگی: فروغی
محل تولد: مشهد
تاریخ تولد: ۱۳۵۸
پدرم فرهنگی و مادرم خانه دار است. دارای یک خواهر هستم که دبیر دبیرستان های مشهد می باشد.و دارای یک فرزند به نام امیرعلی می باشم. با یک سال جهش تحصیلی در سن ۱۷ سالگی در رشته ریاضی فیزیک دبیرستان را به پایان رساندم. در سال ۷۷ در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه بین المللی کیش پذیرفته شدم و در سال ۸۱ از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، خدمت سربازی را در بسیج منطقه تهران بزرگ به پایان رساندم.
اینجانب بنا بر احساس وظیفه و به تاسی از مقام معظم رهبری در جهت تقویت هر چه بیشتر مبانی علمی و اشاعه معارف و فرهنگ قرآنی مشغول مطالعه دروس حوزوی و با مطالعه در شاخه ادبیات از قبیل مولوی، حافظ، سعدی و… بوده و حدود ۱۰ سال با تلاش مضاعف به فراگیری زبان انگلیسی و عربی اهتمام دارم تا ان شاء الله بتوانم در فرصت های مقتضی جوانان مسلمان خارجی را به سهم خود با واقعیات اسلام عزیز و قرآن مجید آشنا نمایم.
حضور در مساجد و مراکز مختلف در سطح کشور و نیز با سخنرانی و با انتقال مفاهیم و معارف قرآنی و قرائت قرآن کریم در دانشگاه ها برای دانشجویان آینده ساز از افتخارات اینجانب و برنامه های در حال اجرا می باشد. همچنین شرکت در کنفرانس ها و مجالس مذهبی خارج از کشور و با سخنرانی انگلیسی و عربی در انتقال مفاهیم قرآن برای مسلمانان و غیر مسلمانان از افتخارات بنده در خارج از کشور است.
با توفیقات الهی تا کنون بیش از ۳ هزار برنامه در داخل و خارج کشور اجرا نموده ام که ۲۰۰ برنامه قرآنی در کشورهای عربستان، سوریه، لبنان، کشورهای اقماری شوروی سابق، سنگاپور، اسکاتلند، مالزی، هنگ کنگ، قطر، امارات، تایلند، انگلستان و … و دانشگاه های منچستر، لیورپول و بلک برن بوده است. با بیش از ۴۰ پرواز خارجی و ۴۵۰ پرواز داخلی جهت اجرای برنامه های قرآنی سفر کرده ام و با دعوت بسیاری از نهادها و سازمان های گوناگون کشوری و لشکری در محضر علماء اعلام و مراجع عظام در کنفرانس ها، اجلاس ها، سمینارها و افتتاحیه ها و… حضوری فعال داشته ام.
از همه مردم شریف ایران به ویژه خانواده های معظم شهیدان والا مقام و جانبازان عزیز، این شهدای زنده و خانواده های محترمشان برای ادامه توفیقات خود التماس دعا دارم.

کلیپ کوتاه و جذاب اورا در قرآنکده ببینید

حجم :   ۴ مگابایت

 

مطالب دیگری هم هست>  واقعا مولا یعنی دوست ؟ - موشن گرافی در مورد واقعه غدیر خم

پاسخ دهید